מי עוד רוצה עזרה צמודה שלי למשך שנה שלמה?
המחזור השני של תוכנית “מומנטום” נפתח, עם 15 מקומות בלבד.

שים לב!
מפגש חשיפה מיוחד לתוכנית מתקיים ביום רביעי, 23.5.2012 כל הפרטים המלאים כאן.
מוגבל ל-20 בעלי עסקים בלבד!

בעל עסק יקר,
אנו מכירים כבר זמן מה, או שהשתתפת באחד הסמינרים שלי (“נקודת המוצא” או 3P’s), או באחד הקורסים שלי (“קורס הקמת אתר” או “חדר כושר”) או בתוכניות האינטרנטיות שלי (“בית הספר לשיווק באינטרנט” או “Atar4Free” או “101”)

אבל עדיין לא השתתפת בתוכנית מעמיקה ומקיפה אשר בנויה כך שכל בעל עסק, כן, כל בעל עסק, גם אתה, תייצר את ה – system השיווקי שלך ובאמצעות תהליך מובנה ויישום שיטות שיווק מתקדמות, תוכל להפוך את העסק שלך להצלחה.

בעל עסק יקר,
כמה מילים ממני…

אם אתה איתי כבר מתחילת הדרך אתה וודאי זוכר כי לפני 3 שנים מצאתי את עצמי מתחילה עסק חדש לגמריי בתחום חדש לגמריי ובלי שום רקע.

העסק הזה קם בהתבסס על שיווק באינטרנט עם דגש על
הקמת אתר אינטרנט “חתיך”

(מושג שתבעתי בסלנג האינטרנטי ובכל פעם שאני נזכרת בימי הראשונים בתחום אני נדהמת כמה מושגים בסיסיים לא הכרתי אז )
השנה הראשונה היתה מאוד אינטנסיבית אך ממלאת סיפוק והשראה
כמות האנשים שהחלו לעקוב אחרי, אחרי חצי שנה, הגיעה כמעט ל – 1,600 איש (היום כבר מעל ל – 8,000 איש ברשימת תפוצה ועוד אלפים ברשתות החברתיות…)

ככל שעברו הימים שמתי לב שאני נמצאת בתוך קבוצת מיעוט של בעלי עסקים שמצליחים לפלס דרך להצלחה

וככל שהזמן חלף הבחנתי בדפוס מעניין ומצאתי את נוסחת הקסם איתה הצלחתי אז וממשיכה להצליח גם היום.

לפני 4 חודשים, ניסיתי להפעיל את נוסחת הקסם על בעלי עסקים אחרים וכפי שצפיתי – הנוסחה עבדה, ובגדול!

אם להיות גלויה, ידעתי שהנוסחה עובדת אך לא תארתי לעצמי שהיא תייצר תוצאות כל כך מהר.


עינת שגיאמדריכה לתזונה נכונה והרזייה בריאה. אשר שמה לה למטרה להוביל אנשים לדרך חיים בריאה יותר ולעזור להם להגיע לגוף בריא ומשקל מאוזן בעזרת ידע וכלים פשוטים . עינת הגיעה לתוכנית אחרי חברות ב”תוכנית בית הספר לשיווק באינטרנט” ועם הידע הרב שצברה גילתה שהקבוצהיוצרת אצלה מוטיבציה גבוה מאוד וכפי שהיא מתארת ” אחרי כל מפגש כזה אני מתמלאת אנרגיה ונותנת פוש בעבודה.” והיום היא בשלבי הכנת הערכה עם תוספות לא רגילות ולא דומות בשוק.
עינת יוצרת קבוצות ליווי מיוחדות באמצעות האינטרנט ו “השנה, אנחנו רק באפריל, וכבר הכנסתי כמעט פי 2 משנה קודמת” (פי 1.807 ליתר דיוק… 🙂 )

יפעת אלי-בלוטמתמחה בג’וב הנטינג-ליווי מנהלים ובכירים במציאת התפקיד הבא, בתוכניות ייחודיות– המשלבות יצירת ערוצי חיפוש חדשניים, לצד מקסום חיפוש העבודה השגרתי.
יפעת יישמה תהליכים שלכאורה לא “מתאימים” לעסק שלה והגדילה את רשימת התפוצה המאוד ייחודית שלה במאות אחוזים ובעקבות כך הגדילה משמעותית את ההכנסות שלה כפי שהיא מעידה על עצמה “… זה מאפשר לי להפוך למערכת משומנת של שכפול רעיונות, תוך אדפטציה לתמהיל העסק שלי וייחודו” ו “מאז הצטרפותי לתוכנית ההכנסות לחודש הוכפלו פלוס!

אני יכולה לתת לך נתון מעניין נוסף שמצאתי יחד עם “נוסחת הקסם” ושעד אז חשבתי שהוא רק בגדר “מילים גבוהות” והוא שרוב האנשים לא יעשו לעולם את מה שצריך לעשות כדי להצליח באמת.
רובם ירצו מאוד להצליח אבל ברגע שיתקלו במכשול הראשון ימצאו כל תרוץ בעולם כדי להסביר למה בעסק שלהם זה לא יעבוד ומכאן הדרך למטה נראית מבטיחה.
אבל כמי שהשתתף בפעילויות שלי וכבר לקח צעד ראשון, אני יודעת שאתה לא כזה, אתה כבר הבנת מזמן שאלו שהצליחו בענק, אלו שממגנטים אחריהם לקוחות בעיניים עצומות, אלו שהפכו לאוטוריטות בתחומם ומייצרים את הכסף הגדול באמת, הם אלו שבחרו להיות כאלה!
ואם אתה בוחר להיות מצליחן – תוכנית “מומנטום” להצלחה עסקית תעניין אותך במיוחד, למען האמת התוכנית היא בדיוק בשבילך.

תוכנית “מומנטום” הינה תוכנית ליווי לבעלי עסקים

אשר נפגשים אחת לחודש, למשך 12 חודשים, בחדר ישיבות או בשטח 🙂 (תלוי בנושא המפגש) ובה אני מעבירה למשתתפים את עקרונות השיווק בכלל ובאינטרנט בפרט, אני מלמדת כלים פרקטיים, מעשיים שאתה תוכל ליישם בעסק שלך.
אני יוצרת את המפגשים כך שבפועל אתה עובד על העסק שלך! אתה לוקח את העקרונות ואני במפגש נותנת לכל בעל עסק לעבוד על העסק שלו ולקבל ממני הערות, תובנות והכוונה נכונה!
במפגשים הללו אני עוברת על ההצלחות של בעלי העסקים, ומעבר לעידוד הרב, אני מלמדת אותך לזקק את העיקרון שאיתו עבד אותו בעל עסק, ולהתאים אותו לעסק שלך!
יחד עם המפגשים הפרונטלים, אנחנו נפגשים לעוד 2 וובינרים – הרצאות אינטרנטיות בהן אתה שואל שאלות ואשר מטרתם לשחרר אותך מתקיעות או מעצור שאתה חווה.
יחד עם כל אלו קיימת קבוצת הפייסבוק שמהווה תמיכה ורעיונות “ללא הפסקה”

מטרת התוכנית היא כי בתום השנה, לכל בעל עסק, תהינה מספר מערכות (לא רק אחת), אשר ייצרו ויגדילו עבורו הכנסות לעסק

שרון שחףמומחית לאימון ריגשי, “החלטתי להצטרף לתכנית ‘מומנטום’ לאחר תקופה בה הסתפקתי בשפע החומרים החינמיים הקיימים בשוק ואף הגעתי בעזרתם לתוצאות יפות. בשלב מסויים הבנתי שאני רוצה וזקוקה למסגרת, לליווי אישי מקצועי ולמעורבות יומיומית עם בעלי עסק אחרים להם מטרה דומה לשלי.
עבורי היתרונות המרכזיים בתכנית הם:
ייעול וקיצור תהליכים בעזרת משוב מקצועי וממוקד מלילך בוובינרים הדו-חודשיים.
קבלת משוב חשוב לא פחות מחברי הקבוצה, שדווקא משום שאינם מומחים בתחומי מלמדים אותי כיצד תופש את הדברים הלקוח הפוטנציאלי.
המון למידה, השראה ומוטיבציה שאני מקבלת מעשייתם ומהצלחותיהם של חבריי לקבוצה.
חשיפה למיטב החומרים השיווקיים באמצעות המפגשים החודשיים.
צפי לגידול בהכנסותיי כתוצאה מהטמעת התהליך השיווקי.
איני צריכה לעשות הכל לבד – אני יכולה להעזר בידע ובניסיון שצברו אחרים.”

התוכנית הוקמה על פי 2 עקרונות בסיסיים שמנחים אותי ויצרו בעסק שלי פריצות דרך מדהימות
זו תוכנית שהורכבה ע”פ תהליכים שעברתי בעצמי ויצרו הצלחה עבורי (אני לא מלמדת מה שלא עשיתי בעצמי או שראיתי שזה עובד באמת)

“הניסיון העשיר של לילך באינטרנט ובעסקים , הכלים הטכניים והידע במגוון האפשרויות העומדים לרשותינו (שניתן גם ברוחב לב ע”י התמיכה במשרד), ההשראה והעידוד שלה לחשיבה יצירתית ולחדשנות, מאפשרים להעיז, לפרוץ גבולות, לנסות, לעשות, להמשיך לעשות ,וכן..גם להצליח”

שלומית לויט

אז הנה העקרונות :

עיקרון מס’ 1 : מפגשים ועבודה בקבוצה (!)

מצאתי כי הפורמט הטוב ביותר ליצירת תוצאות הוא הפורמט של “קבוצה”
אך חשוב לא פחות – גודל הקבוצה!
המטרה לייצר קבוצה אינטימית ומגובשת אשר הופכת למקום הבטוח ביותר לבעל העסק ולכן אני מגבילה את גודל הקבוצה ל – 15 בעלי עסקים בלבד!
בתוך הקבוצה אנו מקיימים:

שיתוף בהצלחות אשר מייצר תחרות בונה – כאשר בעל עסק אחד מייצר הצלחה, מיישם תהליך מוצלח, נוצרת אוירה של “אני רוצה גם” ונוצרת עשיה – השיתוף בהצלחה מניע לפעולה בעלי עסקים בתוך הקבוצה אשר רוצים להיות חלק מההצלחה.

התייעצויות בין חברי הקבוצה בינם לבין עצמם אשר מקדמת וממקדת אותם.

תמיכה – אנחנו כבעלי עסק חושבים שכדי להצליח ולעשות את הכסף הגדול צריך ללמוד רק טכניקות שיווק ומכירה שעובדות והשאר כבר יגיע לבד.
מה שגיליתי בשנתיים האחרונות מעבודה עם מאות בעלי עסקים, הוא שהאתגר האמיתי של בעלי העסקים מעבר כמובן לשיווק נכון הוא המוטיבציה לקום ולעשות גם בימים בהם המכשולים נראים גדולים יותר.
עסק שלא עובד באופן עקבי על המוטיבציה שלו שוקע במהירות במכשול הראשון שנקרה בדרכו לשם.
הסביבה של הקבוצה עוזרת לו לעבור את הימים הקשים ולהמשיך הלאה.

דחיפה קדימה – הקבוצה כל הזמן מעירה הערות בונות ותומכת בהצלחות

המון מחוייבות – ההתחייבות מול קבוצה היא מאוד חזקה “התחייבתי מול הקבוצה שאני אעשה” ולכן עושים!

“העזרים שלילך מספקת והמחויבות שלי לעמוד בזמנים, מיקוד המסרים, עוזרים לי לא להתפזר, ולדעת שיש סיסטם שעל פיו אני מתנהלת – כל אלו מקדמים את פיתוח הצד השיווקי של המוצר.”

תגית דאנס

שיתופי פעולה – החיבור בין בעלי העסקים בקבוצה הוא חיבור סינרגטי, כח הקבוצה גדול הרבה יותר מחיבור היחידים – נוצר כח מרושת ואיתן של שיתופי פעולה ותמיכה שמקפיצים את ההתקדמות של בעלי העסק

עיקרון מס’ 2 : הכל שיטה (!)

הרעיון הוא : להיות מכונה סינטטית שמייצרת תוצאות
System = Save yourself time energy money
חסוך לעצמך זמן אנרגיה וכסף, הכל עובד לפי סדר ידוע שמייצר תוצאות.
ה – System שאני עובדת איתה ייצרה עבורי בעסק מהיום שפתחתי אותו (לפני 3 שנים) מעל 1.2 מיליון ש”ח

“התשתית לשיווק נכון עובדת ולא משנה מה המוצר….”

תגית דאנס

הבעיה של רוב בעלי העסקים הקטנים (וגם היותר גדולים) שהם מדלגים על ה – system
בעלי העסקים קופצים מנושא לנושא ולא מתמידים בנושא שבו התחילו – בעלי העסקים משופעים ברעיונות וכל הזמן עוברים מרעיון לרעיון מבלי למצות רעיון ותהליך עד הסוף
אין סדר בעסק, לא יודעים מה קורה, אין להם מושג כמה כסף עומד להיכנס לעסק וכמה עומד לצאת, אין חלוקה מסודרת בין ההוצאות העסקיות להוצאות הפרטיות מצב זה גורם להם לאבד שליטה אשר יוצר אצלם פחד, לחץ, היסטריה – בדיוק ההפך ממה שהעסק אמור לייצר עבורם
כחלק מהעדר System אין לבעל העסק שום יכולת לשחזר תהליכים שעובדים ומצליחים ובכך מפספסים את היתרון הגדול והמשמעותי ביותר של עסק – יתרון של עיקרון השיכפול .
השיכפול מתחלק לשני תחומים:

שיכפול מוצר ותהליך שעובד – ובכך להקטין משאבי זמן, אנרגיה וכסף בשיווק ומכירת עוד מוצרים כאלו

שיכפול של בעל העסק – האינטרנט מהווה האת פלטפורמת השיכפול הטובה והיעילה ביותר לעסק אשר באמצעותה אנחנו הופכים את העבודה בעסק מאחד מול אחד לאחד מול רבים.

אלמנט נוסף עקרוני מבחינתי הוא אלמנט האוטומציה!
תאר לעצמך שהלקוחות פונים אליך ואתה פשוט שב אליהם ומטפל בפניות שלהם, אין יותר שיחות קרות ואין יותר “לא”
הלקוחות רוכשים באופן אוטומאטי ללא מגע יד אדם , הם לוחצים על תמונה של כפתור שמופיעה בדף האינטרנט, מועברים לדף תשלום מאובטח ו…משלמים – בניה של מערך אוטומאטי שכזה הוא חלק מה – system.

תוכנית “מומנטום” נבנת כך שתוביל אותך כבעל עסק, צעד צעד לבניית תוכנית מסודרת System, מאורגנת, נכונה ויעילה לייצור הכנסות . נקודה.

בהתאם לעקרונות הללו נבנת התוכנית ע”פ החלקים הבאים:

מפגש פרונטלי של יום שלם, כל חודש, כל השנה (12 מפגשים)!

 

המפגש מכיל העברת ידע מעודכן ועכשיווי בתחומים הנדרשים להצלחתו של העסק בכלל ובשיווק באינטרנט בפרט.
לפני מספר חודשים טסתי לסמינר (בפעם השניה) של ארמנד-מורין שהתקיים הפעם בלונדון ולפני כשנה השתתפתי בשני סמינרים אחרים של ארמנד מורין בלאס-וגס ושל ברנדון ברושרד בסאן-פרנסיסקו, שניהם מגדולי המשווקים בארה”ב שמייצרים מחזורים של עשרות רבות של מיליוני דולרים!!!
כל זה כדי ללמוד ולמצוא את החומרים הכי חדשים ועדכניים שקיימים בתחום ובעיקר להתאים אותם אלינו – לקהל הישראלי ובעברית!

” למפגשים הפרונטליים אני מחכה כל חודש, המפגש שהוא כולו אנשים כמוני, עם אהבה גדולה למה שהם עושים, רצון ומוטיבציה להצלחה, מפרגנים אחד לשני, זה כשלעצמו מעצים ומחזק- במיוחד למי שעובד לבד בדרך כלל. מעבר לכך המפגש עם האנרגיה של לילך, התכנים המדוייקים, היכולת הכלה שלה….
תוך כמה חודשים בלבד, אני מרגישה איך החלום הזה שנקרא ״בריאה״ הולך ומתגשם- אני מקבלת במהלך המפגשים את המיקוד המדוייק שאני צריכה, ומסתבר, שיש כנראה איזה מתכון מדוייק שלילך מכירה, כי אותם החוקים שעזרו לי להתפתח, עזרו בעצם לכל אחד מחבריי לקבוצה בתחום שלו…”

הודיה עבו

סדנא יישומית !!!! Work-Shop – של הידע שמועבר אליך – זה אינו מפגש של לבוא, לשמוע, לכתוב וללכת עד החודש הבא – אנחנו מייצרים זמני יישום על העסק שלך – תכל’ס!

“העבודה בקבוצה מאוד יישומית – היא מכריחה אותי לחשוב על דברים עליהם ויתרתי לעצמי כגון הגדרה מדוייקת של העסק, ולעשות דברים אותם דחיתי שוב ושוב – כגון לבסס תהליך שיווקי שעובד באופן אוטומטי”

שרון שחף

שיתוף בהצלחות – השיתוף בהצלחות הוא הרבה מעבר לתפיחה על השכם, מטרתו לגרום לך כבעל עסק, לקחת רעיונות ותובנות ולהתאים וליישם בעסק שלך ולייצר את ההצלחות שלך

א.איתן הפורץ- מתמחה במיגון הבית והרכוש
“המפגשים שאת עורכת גורמים לי לחשוב אחרת, המפגשים הקבוצתיים שלנו נותנים לי ולכל אחד מהקבוצה חומר אדיר למחשבה וכמובן יישום הדברים שכל אחד מתאים לעצמו. עצם העובדה שהמפגשים הם חודשיים נותן לי בכל אופן זמן “עיכול” ויישום הלכה למעשה.
בנוסף למפגשים יש לנו גם מפגשים אינטרנטיים (וובינרים), שגם שם כל אחד מעלה את הדברים הדחופים שלו ומקבלים ממך תשובה מיידית.”

מרצים אורחים ומומחים בתחומם הנבחרים בקפידה כך שיתאימו לכך כבעל עסק
מלבד זאת המפגש מהווה עבורך את הדד-ליין שלך להביא תוצאות חודש אחר חודש
זה המקום להגדיר את המטרות שלך לטווח הקרוב, הבינוני והרחוק
זה המקום להגדיל את מעגל הקשרים האיכותי שלך – בין חברי הקבוצה והקשרים שלהם
זה המקום היחיד שתוכלו לקבל משוב מסביבה סינרגטית ולא מסביבה מדכאת ומורידה
אחד המפגשים המיוחדים שכבר נערכו היו “סדנת השטח המיוחדת” שם שמנו דגש על הסיפור האישי המשולב בתהליך השיווק של העסק וכמובן על הקשר והחיבור בין חברי הקבוצה:

” סדנת השטח היתה חוויה מעצימה ובעיקר מפתיעה- הגעתי לשם באמצע חופשת פורים אחרי נסיעה מתישה של כמה שעות… ברגע שהתחלנו את הפעילות- בבת אחד ירדה ממני כל המעמסה איתה הגעתי הרגשתי פתיחות ואמון ובעיקר שמחה טבעית. הכל פשוט התחבר לעבודה על הסיפור האישי- היתה שם הזדמנות לחוות את עצמי בדרך חדשה אחרי ימים בהם עסקתי בעבר… השילוב של החוויה הטבעית עם ההתפתחות העסקית היה כל כך טבעי ומדויק !

הודיה עבו

“סדנת השטח הייתה מעולה. קודם כל זה תרם המון לבונדינג של הקבוצה. אנשים התחברו. ממש ברמה האישית. למדנו להכיר אחד את השני, לא כמו במפגשים הרגילים, כי שם העבודה רבה והזמן קצר :-). בנוסף, הסדנה תרמה לי המון ברמה האישית. מעבר לזה שהיה כיף סופסופ לצאת קצת מהמחשב אל הטבע, להשתחרר, העבודה העצמית בהחלט עזרה להבהיר דברים. כמו לדוגמא בחלק ששיתפנו סיפורים אישיים – באתי מוכנה עם 16 סיפורים! ואחרי ששמעתי את הסיפורים של חברות הקבוצה שלי קצת הרגשתי שהסיפורים שלי לא רלוונטיים, שוליים, לא מספיק חזקים. אבל תוך כדי ששיתפתי אותן בסיפור, התמלאתי שוב גאווה ותשוקה, גם מעצם זה שסיפרתי אותו בקול (ולא רק בראש או על הדף) וגם מעצם התגובות שלהן לסיפור. הסשן החזיר לי את האמונה בסיפור שלי והזכיר לי שזה לא מובן מאליו :-). “

עינת שגיא

מפגש אינטרנטי אחת לחודש

 

תשובות לשאלות השוטפות שלכם במשך שעה וחצי
המפגשים האינטרנטים הללו זו ההזדמנות שלך להיות “על המגרש”
זו הזדמנות לעבוד על המשימות בין חודש לחודש בלי להיתקע
לשחרר תקיעויות ולהשאיר את התירוצים בצד
להרים אנרגיות ולחזור לעשייה

” הוובינרים הם כמעט משמעותיים כמו המפגשים הפרונטליים – כל מילה שנאמרת- חשובה ( הרבה פעמים לילך אומרת משפט, שרק אחרי זמן מה אני מבינה אותו באמת…)
גם אם מישהו אחר מעלה דילמה, תמיד אפשר למצוא את אותה הבעייה גם אצלי בעסק וללמוד מכל שאלה- החוקים הבסיסיים שפועלים בכל עסק.”

הודיה עבו

קבוצה סגורה בפייסבוק

 

מאסטר מיינד בין המשתתפים – בעלי העסקים מעלים שאלות, מתייעצים, מתלבטים עם החברים בקבוצה
הקבוצה בפייסבוק מייצרת עבורך פלטפרומה לשיתוף בהתקדמות ברמה שוטפת (כל יום, כל שעה, כל רגע שתבחר)
מייצרת פלטפורמה מדהימה לשיתופי פעולה ונותנת כח בלתי רגיל לחברי הקבוצה – שיתוף מלא ופעילות מטורפת

“הקבוצה הסגורה בפייסבוק הוא שוס! אנחנו כל הזמן מתייעצים ומשתפים, זה מאוד מחזק וסוג של קבוצת תמיכה. לדעת שאני יכולה לשתף דילמה או התלבטות או סתם משהו שעובר עליי שקשור לעסק ומצד אחד אני לא רוצה שכל העולם יקרא, ומצד שני, אני יודעת שבקבוצה יש אנשים שעוברים בדיוק את מה שאני עוברת, זה מאוד עוזר ומחזק.”

עינת שגיא

סיעור מוחות קבוצתי אינטרנטי

 

מפגש אינטרנטי חודשי של שעה וחצי
אתם שואלים והקבוצה בהנחיה שלי ובכיוון שלי –נותנים רעיונות
המפגשים האינטרנטים הללו זו ההזדמנות שלך להתעמת עם דילמה משמעותית בעסק
זו הזדמנות לייצר עבורך פתרונות ודרכי פעולה מקדמות
לקבל רעיונות מיוחדים, פשוטים וברורים גם אם הם ניתנים לאחרים – לפעמים תשובה שניתנת לבעל עסק אחר בתחום שונה לגמריי משלך יכולה “להפיל את האסימון” אצלך בעסק – אצלי זה עבד ועובד עד היום – מפתיע ככל שזה נשמע – אני כמובן אלמד אותך לקחת ממקרים כאלו לעסק שלך ולמנף אותם

“הליווי הוא קבוצתי אך גם אישי ואיכפתי, הן במפגשים הפרונטלים והן בוובינרים, והלמידה אחד מהשני ושאיבת הכוחות ממש תורמת לאנרגיה. הטיפוס המשותף של הקבוצה עושה את כל העניין ליותר חוויתי וחברי, ואפרופו חוויות וטיפוס, גם זה חיכה לנו במומנטום באחד המפגשים פשוטו כמשמעו.. :-)”

שלומית לויט

” הוובינרים הם הזדמנות מצוינת להתייעצויות, שיתופים והעלאת דילמות. לפעמים אפילו, באמצע וובינר אני קצת מחכה שייגמר כדי שאוכל להתחיל לעבוד על כל הרעיונות שעולים לי תוך כדי :-). ממש מדגדג לי בקצה האצבעות. כל וובינר נותן בוסט של אנרגיה ומוטיבציה לעבוד.”

עינת שגיא

הקסם האדיר בנוסחה שממנה בנויה התוכנית הוא שהתכנית פשוטה וקלה ליישום !

אם אתה מתלבט האם התוכנית עשויה להתאים לך, הנה כמה דברים שתוכל לבדוק עם עצמך:

התוכנית מתאימה :

למי שמבין שהוא עומד בפני הזדמנות גדולה ומוכן לפריצת דרך

למי שמוכן לעלות על המגרש של המצליחנים ולשחק עם קבוצה

למי שמוכן ורוצה ללמוד ויחפש את התשובה עד שימצא ועד שזה יעבוד

למי שלוקח אחריות על העסק שלו

:-)למי שרוצה לקצר את הדרך שלו ע”י ליווי של מישהו שכבר עשה אותה

התוכנית ממש לא מתאימה :

למי שמחפש “חבל הצלה” לעסק שלו – היא לא מתאימה למי שעומד להשקיע את השקל האחרון שלו ולקוות שמישהו יציל אותו ויעשה בשבילו את העבודה

למי ש”יודע הכל בעצמו” – כוס מלאה – זה ממש מעצבן אותי – אנשים כלו לא יוכלו לעולם ללמוד, להכיר דברים חדשים ובאמת לשנות

למי שלא לוקח אחריות – למי שלא מבין שהוא הגורם לכל מה שעובד ולא עובד בחיים שלו והכל תלוי רק בך – האחריות על מצבך, על מה שמצליח ועל מה שלא מצליח היא שלך בלבד!

לקוטרים – לכאלו שמאשימים את כל העולם, לכאלו שממציאים את כל התירוצים וההסברים למה הם לא הספיקו ולמה לא עשו.

כעת, עליך להחליט ו…מהר!

בתאריך 30.5.2012 מתחילה סדרת המפגשים של מחזור 2 – אשר יתחילו את המסע שלך בדרך ההצלחה!
מאותו רגע יתחילו להתחולל בחייך ובחיי העסק שלך שינויים אשר מובילים את העסק שלך להצלחה
זה הזמן שלך לעשות את הצעד ולהצטרף לעוד 14 בעלי עסקים ולייצר את קבוצת “מומנטום” החדשה


” השם מומנטום מתלבש כמו כפפה ליד, במקרה שלי…..
בסמינר של לילך שהשתתפתי בו כשבוע או שבועיים אחרי, לילך סיפרה על תוכנית ליווי עסקי לקבוצה מצומצמת, וירדו לי “האסימונים”, כדי לשווק את המוצר שלי – מוגשת לי פה הזדמנות פז לליווי עסקי הכי ממוקד שיכול להיות, וכמובן שהצטרפתי!”
תגית דאנס
ילדותי.קום, הפיתרון המלא להורים המתעדים את התפתחות ילדם – ספר גדילה דיגיטלי חדשני.

בנוסף לתוכנית הכנתי לך 3 בונוסים שיהפכו את התוכנית לשלמה ומושלמת עבורך:

מיד עם הצטרפותך לתוכנית אתה מקבל גישה לתוכנית המלאה והמקיפה ביותר בשיווק העסק שלך באמצעות אתר האינטרנט.
אתה תלמד להקים בעצמך את המערכות ולעבוד בשליטה מלאה שלך עם התשתיות הטכניות החשובות ביותר שאיתן תוכל להפעיל את התהליכים האוטומאטים בעסק שלך.
תוכנית זו היא תוכנית “בית הספר לשיווק באינטרנט” אשר מאות בעלי עסקים כבר עברו ולמדו בה – תוכנית שהיא כולה אינטרנטית אשר מאפשרת לך ליישם מכל מקום ובכל זמן שנוח לך!.
שווי הבונוס : 4,140 ש”ח.

 

השתתפות בקורס או סמינר פרונטלי במהלך השנה
הסמינרים שאני מקיימת הם סמינרים שמכילים תכנים פרקטיים לעסק שלך
משתתפים שיימו את הכלים הללו ייצרו כבר סרטוני מכירה בפורמט מיוחד, הקימות אתר “חתיך” שטיפס גבוה בגוגל והכניס יותר לקוחות
עדכנו את האתרים שלהם ושיפרו את הניראות שלהם ועוד ועוד…
שווי הבונוס :777 ש”ח

 

הטבות מיוחדות ומחירים מיוחדים למוצרים שאני מפתחת ונמכרים לקהל הרחב :
המוצרים שאני מפתחת – תבניות ופלגינים (תוספים) אלו מוצרים שאני מפתחת לשימושי הפרטי ורק כאשר אני מבינה איזה ערך עצום יש לכך אני משווקת אותם לכלל
אחד הפלגינים שפיתחתי לאחרונה נמצא כבר בשימושם של מעל 500!!! בעלי עסקים – פלגין לטופס הרשה לרשימות תפוצה
שווי של מאות ואלפי ש”ח

שווי בונוסים כולל של מעל 4,917 ש”ח (!)

 


הודיה – “בריאה”, ארומתרפיסטית, רוקחת בייצור בוטיק מוצרי הזנה טבעיים לעור – מומחית בייצור ביתי: איך להכין בבית, בקלות, את כל מה שאת צריכה בשביל להיות טבעית ויפה?
במפגש הראשון הציגה עסק מאוד מבולבל, שפונה לכל מי שרוצה בריאות… עבודה על מיקוד, דיוק והבנת התהליך שבו עוברת הלקוחה בעסק שלה יצר אצל הודיה סדר, יעדים ברורים ומטרה וכבר מהחודש הראשון הגדילה את ההכנסות בעסק שלה
” אני מרגישה איך החלום הזה שנקרא ״בריאה״ הולך ומתגשם…
תודה שבישלת לנו את המתכון המדוייק להצלחה ובעיקר על כך שאת משקפת לנו כמה כוח נמצא אצלנו! ”

מהי ההשקעה שלך בתוכנית?

ההשקעה בתכנית לקהל הרחב עומדת על
1,800 ש”ח לחודש * 12 חודשים
עם התחייבות לשנה

אבל לך, אני מציעה את התוכנית במחיר מיוחד ורק לתקופה קצרה!

ההשקעה בתכנית לך בלבד! עומדת על
1,800 1,470 ש”ח לחודש (כולל מע”מ) * 12 חודשים

והנה עוד אבל!
אם יש לך עיניין אמיתי, אני רוצה לתת לך הזדמנות להכיר את התוכנית ממש מקרוב
ובאותו מפגש לקבל הטבה ממש משמעותית!

וכך זה עובד:
ביום רביעי, 23.5.2012 מתקיים מפגש החשיפה לתוכנית בבית “פ” בהרצליה בין השעות 9:00 ל – 13:00
במפגש זה אעבור איתך על מבנה התוכנית והדרך שלך להפיק ממנה את הטוב ביותר.
תהיה לך הזדמנות לשאול כל שאלה ולוודא שהחלטתך להצטרף לתוכנית היא ההחלטה הנכונה.
ההשקעה במפגש היא : 580 ש”ח (כולל מע”מ)
אך שים לב!
אם בתום המפגש תחליט להצטרף לתוכנית תקבל החזר של 2,400 ש”ח (כולל מע”מ) זיכוי ממחיר התוכנית!
זאת אומרת שאם תחליט להצטרף לתוכנית אתה תחסוך 1,820 ש”ח (כולל מע”מ)!!!

חשוב! חשוב!

התכנית שנתית והיא ללא נקודות יציאה – זו ההזדמנות שלך לקחת את העסק שלך ברצינות ולהתחייב להצלחתו!
השיקול שלך באם להצטרף לתוכנית צריך להיות מבוסס על החזר ההשקעה.
עליך לבדוק אצלך בעסק כמה לקוחות/עסקאות אתה צריך כדי לכסות את ההשקעה?
ומתי זה נעשה עבורך ממש כדאי?…

איתן שעוסק במנעולים ובכספות כותב לי כבר בתום החודש השני :
“סיכום חודש פברואר אני לא זוכר חודש כזה מצוין (פברואר) .
גם חודש ינואר היה מצוין .
חייב לציין שאלה 2 חודשים עיפים.”
מה נדרש מאיתן לכסות את ההשקעה? 2 כספות, או 3 מנעולים...

יפעת שעוסקת בג’וב הנטינג לעמדות בכירות (סמנכ”לים ומנכ”לים) כותבת כבר במפגש השני:
“עם סגירת טופס ההצלחות ,הצלחתי לגייס לקוחה בכירה נוספת , אינטואיטיבית נוכל לעשות עבודה מעולה יחד ולהגיע לתוצאה המבוקשת. ” ובכך כיסתה הרבה מעבר לתשלום החודשי
מיפעת זה דרש רבע לקוח או יותר נכון…רבע לקוחה

משה – הנדסה ומחשבה כותב לי במפגש הרביעי :
“העליתי את צבר ההזמנות, לשנה זו, בעוד עשרות אלפי ש”ח (מתוך זה שתי הרצאות מוזמנות לצוות ההנדסה של מפעל לקוח)”
ממשה זה דרש לארגן שעה אחת בלבד! של הרצאה אצל לקוח יצרני שהוא עובד איתו לאורך זמן…משה כמובן סגר 4 לקוחות וסדרת הרצאות לכל לקוח…

שים לב!
גם אני לוקחת חלק בתכניות ליווי שנתיות – זה עובד!
הצעד הראשון לצמיחה בעסק שלך מתחיל מהמפגש אשר מתקיים ביום רביעי 23.5.2012 בבית הנדיב, בהרצליה

כאמור, ההשקעה שלך היא 580 ש”ח (כולל מע”מ) עם זיכוי בהרשמתך לתוכנית “מומטום”.
לפרטים נוספים אנא התקשר לטלפון – 03-6555-155 או לנייד – 050-8771212 ונועה תדאג לחזור אליך בהקדם
להרשמה למפגש אנא מלא את הפרטים כעת ומיד תועבר לדף תשלום מוצפן ומאובטח :

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *
שם משפחה

קיבצתי כאן תשובות לשאלות נפוצות שאולי עולות בראשך כעת:

יש לי עסק חדש – האם זה מתאים לי?
כן וודאי! הצטרפותך לתוכנית תהיה אחד הצעדים החשובים והמשמעותיים לעסק שלך! מעט מאוד בעלי עסקים מתחילים את דרכם עם הכוונה והנחיה נכונים. מעט מאוד בעלי עסקים שפותחים עסק פונים למי שכבר עשה זאת בהצלחה ולומדים ממנו מה נדרש לעשות .

האם את מבטיחה שאגדיל את ההכנסה?
כן! אני מבטיחה שאם תיישם את כל ההנחיות שאתן לך במפגש הפיסי שלנו כל חודש, תשתתף בכל המפגשים הפיסי והאינטרנטיים בצורה פעילה, תבצע את המשימות “בבית אתה תגדיל את ההכנסה.
חשוב! עליך לדעת שאני ממיינת את מי שניכנס לתכנית. אם אני אראה שאינך מתאים לסוג זה של העבודה, אני לא אכניס אותך לתכנית.

האם נידרש ידע טכני כדי להצליח בתכנית?
לא. התכנית היא תכנית ליווי, היא אינה קשורה לידע הטכני שיש או אין לך.
אין אף אחד שיודע לעשות הכל וגם לא אנחנו בעלי העסקים. עם זאת אני נותנת לך המון מקורות מידע, הפניות והנחיות כיצד לעשות המון דברים במחירים מצחיקים.
ויחד עם זאת ,כפי שראית, נושא הקמת האתר המהווה את אחד הערוצים השיווקיים החשובים בעסק מכוסה בבונוס שאתה מקבל. כמאמינה גדולה בתשתיות האינטרנטיות והתוצאות הבלתי רגילות שאפשר להשיג שם, החלטתי לתת לך, במהלך חברותך בתוכנית “מומנטום”, אפשרות להשתתף בתוכנית “בית הספר לשיווק באינטרנט” ולהקים לעצמך את הסניף האינטרנטי לעסק שלך על מנת שנושא זה לא יהווה “תירוץ” לאי עשייה 🙂 (זוכר?! תירוצים זה לא כאן) .

העסק שלי לא בנוי על אינטרנט, במה אני אתרם?
אין עסק בלי אינטרנט – זה כמו להגיד עסק בלי טלפון נייד…הצלחה עסקית איננה מתבססת על האינטרנט בלבד! האינטרנט הוא פלטפורמה מעולה שיכולה לתרום לעסק שלך רבות גם אם הוא לא אינטרנטי וזאת תלמד במהלך התוכנית. מלבד זאת יש המון קודים שיווקיים, שניתן להפעיל בכל עסק, ובמסגרת התכנית נדבר ונטפל בהם.
ואם עדיין אתה חושב שהעסק שלך לא מתאים לאינטרנט – התוכנית איננה מתאימה לך.

יש לי חנות, עסק קטן, האם זה מתאים?
כן בוודאי. כפי שעניתי בשאלה הקודמת, יש המון עקרונות, ערוצים, שיטות וקודים שיווקיים שדי ביישום אחד מהם בעסק שלך ואתה כבר שם אותו במקום אחר.
חנות הינה עסק מקומי שבנוי על לקוחות מהאיזור שלך והאינטרנט יכול להוות עבורך פלטפורמה להגדלת כמות הלקוחות באזורך והעצמת הקשר איתם – על כך כמובן נדבר ונרחיב במפגשים.
חנות שעובדת זמן רב, היא למעשה יישות עיסקית עם הסטוריה ומנגנוני עבודה שעובדים, עם זאת קיימות עוד אפשרויות רבות להשגת תוצאות טובות יותר ובמהלך המפגשים נצלול לעסקים שכאלו ונבחן צעדים נוספים שניתן לעשות “אוף ליין” כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

המחיר מאוד יקר לי…
יקר ביחס למה? זו באמת השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך. אני מלמדת שתמיד צריך לבדוק על השקעה ביחס לאלטרנטיבות השונות. בתוכן אל תשכח לבחון את האלטרנטיבה של לא לעשות כלום – האם היא האמת תביא אותך להצלחה, למקום אחר ממה שאתה נמצא בו היום?
ובאמת כמה זה עולה לך? חשב כמה עיסקאות אתה צריך להוסיף לעסק כדי “להחזיר” את ההשקעה – זו השאלה האמיתית שעליך לשאול את עצמך!
חלק מהלקוחות שלי החזירו את כל ההשקעה כבר בחודש השני!!
חלקם כבר בחודש הראשון!
חלקם מחזירים את העלות בדיוק (היו לנו עד עתה 4 מפגשים בלבד!)
אבל כולם!!! בלי יוצא מהכלל כבר בונים את התשתיות והמערכות כך שהעסק שלהם כבר נראה אחרת וכבר נערך לצפי הכנסות.

האם אפשר לצאת באמצע?
לא! חד משמעית לא תוכל לעזוב באמצע התוכנית! מדובר בהתחייבות לקבוצה. הקבוצה נבנית כקבוצה קטנה ואינטימית על מנת שתאפשר לך להגיע לתוצאות משמעותיות ותהווה עבורך את התמיכה הנדרשת – פרישה באמצע התהליך תפגע לא רק בעצמך אלא בקבוצה כולה!

כבר הייתי בכמה תכניות ליווי, מה חדש כאן?
במילה אחת: תכלס!! אנחנו ממש מקיימים סדנאות יישום על העסק שלך במפגשים. אתה יוצא עם תכנית פעולה מוגדרת וברורה לכל חודש מחדש.

האם התכנית זה “מיינד סט?
בעיקרון ממש לא! אבל בלי מיינד סט בכלל אי אפשר. מיינד סט הינו כלי ששומר עלינו. האתגר האמיתי של בעלי העסקים מעבר כמובן לשיווק נכון הוא המוטיבציה לקום ולעשות גם בימים בהם המכשולים נראים גדולים יותר ועסק שלא עובד באופן עקבי על המוטיבציה שלו שוקע במהירות במכשול הראשון שנקרה בדרכו לשם. יחד עם זאת כמו שכתבתי, מיינסט הינו כלי ואני עומדת על כך שהמפגשים יהיו תכליתיים ומעשיים.

האם המפגשים איתך, הם רק הרצאות? (ידה ידה ידה)
ממש לא, כפי שכתבתי קודם, המפגשים יכללו הרצאות של תוכן חדש, עדכני ורלוונטי עם הרבה עבודה מעשית!

היכן, מתי ובאילו שעות מתקיימים המפגשים הפרונטלים?
המפגשים מתקיימים באיזור המרכז.
בכל יום רביעי אחרון בחודש.
בין השעות 9:00 ל – 16:00.
המפגש הראשון מתקיים כבר בסוף החודש ב – 30.5.2012

כעת..

נסה לדמיין את עצמך היכן תוכל להיות היום בדיוק בעוד שנה…

שים לב!
הצעד הראשון לצמיחה בעסק שלך מתחיל מהמפגש אשר מתקיים ביום רביעי 23.5.2012 בבית הנדיב, בהרצליה

כאמור, ההשקעה שלך היא 580 ש”ח (כולל מע”מ) עם זיכוי בהרשמתך לתוכנית “מומטום”.
לפרטים נוספים אנא התקשר לטלפון – 03-6555-155 או לנייד – 050-8771212 ונועה תדאג לחזור אליך בהקדם
להרשמה למפגש אנא מלא את הפרטים כעת ומיד תועבר לדף תשלום מוצפן ומאובטח :

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *
שם משפחה

“אין אושר גדול יותר או תרומה גדולה יותר מאשר לחולל שינוי מהותי בחייו של אדם”
האחות מרי רוז מקגידי

מדיניות ביטולים : לא ניתן לבטל את התוכנית – זו היא התחייבות משמעותית לך ולעסק שלך וההרשמה נסגרת ב – 15 בעלי עסקים בלבד!