המומנטום שלך

תוכנית ליווי אישי עסקי

שלום לך,
אני שמחה שהגעת לכאן והחלטת לקחת צעד קדימה בהובלת העסק שלך להצלחה ואותך לדרך שתוביל לחירות כלכלית

התוכנית שתייצר עבורך את התוצאות הטובות ביותר בנויה כך:

Bullets-11-Maroon מפגש ראשון פרונטלי של כשעתיים-שלוש, בת”א, שבה אלמד את העסק שלך לעומק, אכיר אותך ואלמד מה התשוקה שלך, הרצון שלך, היכולות שלך וכו.
במפגש נגדיר מטרות ראשונות לשנה הקרובה ונוכל לרשום את החזון שלך שיתווה את הדרך.
בתום המפגש, אתן כמובן מספר משימות שעלייך להכין, אינפורמציה שעלייך לאסוף או כל דבר שאמצא לנכון שעלייך למלא כדי לקדם אותך.

Bullets-11-Maroonלאחר המפגש, נצא לדרך…ונקיים שיחות בתדירות שתיבחר על ידך באחת מ – 2 האלטרנטיבות האפשריות. (עלייהן ניתן לקרוא כאן בהמשך)
Bullets-2-Green בשיחות אלו נדון אסטרטגית וטקטית (תכל’ס) מה יש לבצע כדי לקדם את המטרות והיעדים עליהם סיכמנו בפגישה הפרונטלית.

Bullets-2-Green בכל שיחה כזו יהיו מספר “מטלות” שעלייך לבצע וכמובן יסוכמו יחד (אני לא מורה ולא מפקד…המשימות יהיו כאלו שעולים בקנה אחד עם הרצונות שלך…אני אדאג לדחוף אותך קצת יותר חזק 🙂 )

Bullets-2-Greenלפני כל שיחה כזו, עד 24 שעות לפניה, עלייך להעביר אלי את ההשגים מאז השיחה הקודמת, המשימות שסיכמנו עליהם, הדילמות שעלו לך במהלך התקופה.
כמו כן, באותו דיווח יהיה עליך לצרף כל דבר שחשוב שאעבור עליו, אם הכנת דף מכירה – חשוב לצרף את הקישור אליו., אם ניסחת מייל מסויים – חשוב לשלוח לי אותו אפילו בקובץ וורד, אם ייצרת מוצר – חשוב לצלם לי אותו.כמה שיותר אינפורמציה תועבר אלי טרם השיחה, כך השיחה תהיה אפקטיבית יותר ותהיה לי הזדמנות לחשוב ולעבור על החומרים שלך בתשומת לב מלאה ורצינית

Bullets-2-Greenהשיחה תבוצע בפורמט של וובינר
הפורמט הזה מאפשר לנו לשוחח ולצפות במסך שאני עובדת עליו עם החומרים שלך ובאותה עת להקליט את כל מה שנאמר
מניסיון, במהלך השיחה נאמרים דברים רבים וחשובים, שלא תמיד נקלטים במהלך השיחה, כם תהיה לך הזדמנות להאזין ולצפות בהם שוב
ההקלטות יועלו לאתר חברים פרטי ותהיה לך נגישות עם סיסמא ייעודית רק לך

Bullets-11-Maroonלאחר כ – 5-6 חודשים נקיים פגישה פרונטלית נוספת ובה נבצע סריקה על העסק שלך ונבחן היכן הוא נמצא והאם יש צורך להתכוונן או לשנות דברים. נבדוק אם עלייך להוסיף, להוריד או לשנות מוצרים. נבדוק אילו פעולות נוסיף נוריד או נתקן ובעיקר נבדוק כיצד הרגשתך בתוך התהליך והאם עולה בקנה אחד עם אישיותך ורצונותיך.

חשוב לי לציין

התוכנית היא לפחות לשנה שלמה!
לא ניתן להפסיק או להקפיא אותה באמצע וההתחייבות שלך לעסק שלך היא לפחות לשנה (רוב לקוחותי נמצאים בתוכנית מעל שנתיים והם כל הזמן משפרים, מתייעלים, מייצרים מוצרים חדשים וגדלים!)
כמו כן, מכיוון שמדובר בהשקעת זמן גדולה מבחינתי, אני מאפשרת רק למספר מצומצם של בעלי עסקים לעבוד איתי ואני בוחרת את אלו שהכי כיף לי, שהם בעלי מוטיבציה, כאלה שעושים ובעיקר לא מייללים אלא לוקחים אחריות ורצים קדימה.

יש לך אפשרות לבחור בין 2 מסלולים (ואני מדברת על תדירות השיחות, כל השאר זהה בין 2 המסלולים) שמצאתי שהם האפקטיביים ביותר בהתקדמות שלך ובהפיכת העסק שלך לעסק מצליח או מצליח יותר 🙂

אפשרות ראשונה:

שיחה אחת לשבוע, ביום קבוע ובשעה קבועה – שעלותה 1,870 ש”ח + מע”מ לחודש * 12 חודשים – מחוייבת בהו”ק בכרטיס אשראי

אפשרות שניה:

שיחה אחת לשבועיים, ביום קבוע ובשעה קבועה – שעלותה 1,570 ש”ח + מע”מ לחודש * 12 חודשים – מחוייבת בהו”ק בכרטיס אשראי

כעת, לאחר שקראת והבנת כיצד בנויה התוכנית ומרגש אותך להתחיל כבר…
יש למלא את הפרטים כאן בטופס ואני (לא אף עובד או עובדת שלי… 🙂 )אדאג לחזור אלייך בהקדם
וגם…מיד עם הרשמתך אשלח לך במייל קישור לאחת ההרצאות מעוררות ההשראה שצפיתי בהן
ממליצה לך בחום לצפות ולהאזין ולהתכונן לשיחה שלנו באנרגיה גבוהה של ניצחון!!!